”Wierzę, że mogę spotkanie Ę, bez Ą i Ę” – Warsztaty dla młodych kobiet w Koninie


Wanessa Komicz : 12 marca 2023

W tę sobotę 11 marca 2023 r. w M-LAB gościliśmy młode kobiety w naszym lokalu na warsztatach pt.: „Wierzę, że mogę spotkanie Ę, bez Ą i Ę”

Podczas spotkania prowadząca spotkanie Julia Nowaczewska miała okazję poruszyć dla Nas ważny temat jakim jest wiara kobiet i wiara w kobietach. Przytoczone zostało wiele ważnych spraw, które mogły uczestniczkom rozjaśnić sytuację, ale również podnieść na duchu.

Wykonane zostały wspólnie zadania opierające się na myśleniu siatkowanemu, które jest jednym z lepszych sposobów doprecyzowania przyczyny, działania i skutków problemu. Dzięki braku bariery wiekowej uczestniczki miały okazję wymienić się doświadczeniami, a także porozmawiać na wszelakie tematy związane z feminizmem.

Wychodzę z tego spotkania bogatsza o nowe doświadczenia, a także bardziej zmotywowana do działania!

Warsztaty zostały poprowadzone w ramach corocznej akcji: „Konin Miasto Kobiet”, aby zadbać o siebie i dobrze bawić!

 

Jeśli chcesz do nas dołączyć i pomóc nam w promowaniu inicjatyw młodzieżowych, zapraszamy do zostania wolontariuszem M-LAB. To doskonała okazja, aby zdobyć nowe doświadczenia i rozwijać swoje umiejętności w dziedzinie marketingu internetowego. Wolontariat w M-LAB

Nie przegap także naszych kolejnych wydarzeń! Zachęcamy do śledzenia kalendarza wydarzeń na naszej stronie internetowej, gdzie znajdziesz informacje o szkoleniach, warsztatach i innych ciekawych inicjatywach. Wydarzenia w M-LAB

Bądź z nami na bieżąco i dołącz do społeczności M-LAB już dziś!

Bądź na bieżąco i śledź nas na Facebooku: Facebook/Stowarzyszenie M-LAB

Zobacz też:

Top