Zespół

Nasz zespół

AGNIESZKA-GOLEBIOWSKA

Agnieszka Gołębiowska

Prezes

Liderka zespołu, projektantka procesów włączających młodzież i lokalną społeczność, realizatorka
innowacyjnych projektów społecznych, miłośniczka samotnych podróży motocyklowych.

ZOFIA WÓJCIK

Zosia Wójcik

Członkini stowarzyszenia

Liderka akcji młodzieżowych, radna Młodzieżowej Rady Miasta, inicjatorka M-BAZY, Młoda Ambasadorka Klimatu, multitasker nie do zatrzymania i mol książkowy.

WANESSA KOMICZ

Wanessa Komicz

Członkini stowarzyszenia

Specjalistka od podcastów i videoblogów, inicjatorka M-BAZY, Młoda Ambasadorka Klimatu, stażystka w Fundacji Girls Future Ready, entuzjastka thrillerów i romansów

ROBERT-BEZULSKI

Robert Bezulski

Członek zarządu

Projektant stron www, twórca wielu portali internetowych. Miłośnik sportów wodnych, członek Konińskiego Klubu Kajakowego i Sportów Wodnych.

PAWEL-PACHULSKI

Paweł Pachulski

Członek stowarzyszenia

Reżyser, operator, animator kultury filmowej, realizator autorskich projektów z obszaru animacji społecznej i kulturowej.

EMILIA-WASILEWSKA

Emilia Wasielewska

Członkini honorowa

Przedsiębiorczyni, szkoleniowiec, absolwentka MBA i Szkoły Liderów, opiekunka Młodzieżowej Rady Miasta. Obywatelka świata, fanka miasta Konin.

WIKTORIA SKWARCZYŃSKA

Wiktoria Skwarczyńska

Członkini stowarzyszenia

Specjalistka mediów społecznościowych, animatorka casu wolnego, wiceprzewodnicząca Samorządu Studenckiego w ANS, pasjonatka języka angielskiego, COOLtury i filmu.

MIREK JEŻYK

Mirek Jeżyk

Członek stowarzyszenia

Grafik, copywriter, organizator wydarzeń sportowych, aktor teatrów amatorskich, zwolennik narzędzi cyfrowych w miastach, miłośnik podróżowania i kotów.

ANNA LEŚNA-SZYMAŃSKA

Anna Leśna-Szymańska

Członkini honorowa

Przedsiębiorczyni i działaczka społeczna, pedagog edukacji włączającej dzieci i młodzieży z niepełnosprawnościami, animatorka zajęć integracyjnych, terapeutka integracji sensorycznej.

JACEK DZIEDZICZAK 3

Jacek Dziedziczak

Członek stowarzyszenia

Artysta, grafik, instruktor zajęć artystycznych i muzycznych dla dzieci, konstruktor rekwizytów i scenografii teatralnych i filmowych oraz  instrumentów muzycznych  – zagra nawet na marchewce.

julia-nowaczewska_zdjęcie2

Julia Nowaczewska

Członkini stowarzyszenia

Specjalistka od myślenia systemowego, radna Młodzieżowej Rady Klimatycznej przy MKiŚ, Młoda Ambasadorka Klimatu, miłośniczka biologii, kaczek i mnemotechnik.

JUSTYNA-OLEJNICZAK

Justyna Olejniczak

Członkini zarządu

Na co dzień pracuje z młodzieżą jako nauczycielka, doradca zawodowy,  realizowała  wiele projektów edukacyjnych, w tym Erasmus+. 

Top