10. Maraton Gier w III LO w Koninie


Wanessa Komicz : 23 lutego 2023

Podczas nocy z 17 na 18 lutego 2023 roku odbyło się wyjątkowe wydarzenie w jednej ze szkół średnich w Koninie – III Liceum Ogólnokształcącym im. Cypriana Kamila Norwida. Nocny Maraton Gier, to akcja organizowana co roku, od 10 lat przez jedną z nauczycielek liceum – Jolantę Krakowską. Założenie maratonu to przede wszystkim dobra zabawa jak i integracja uczniów z absolwentami i gronem pedagogicznym, które również bierze czynny udział w maratonie.

Jest to niesamowita okazja aby zrelaksować się w towarzystwie nie tylko uczniów, ale też nauczycieli, których można ograć w rundce pokera, szachów, a może pięć sekund? Do wyboru do koloru.  W klasach były dostępne wszelkiego rodzaju gry planszowe, komputerowe, karciane, a nawet escape room! W tym dniu nie brakło kreatywności ani uczniom, ani nauczycielom ani NAM!

My jako Stowarzyszenie M-LAB również mieliśmy okazję pojawić się na maratonie z ofertą gry zespołowej, którą poprowadziła Julia Nowaczewska – członkini M-LAB’u a u jej boku zasiadły Wanessa Komicz, Blanka Hardek i Anna Hałas.  Dziewczyny jak widać poradziły sobie świetnie i zebrały liczną grupę osób, która się tylko czynnie wymieniała aby uczestniczyć w grze.

Gra jest nie do zastąpienia! Nie spodziewałam się, że będziemy mieć z tego taki fun! Cieszę się, że mogliśmy do was przyjść.

Na miejscu dotrwaliśmy do samego końca! 🙂 Zdecydowanie była to jedna z niezapomnianych nocy, gdzie można było zobaczyć jak uczniowie są związani ze szkołą i jaki ciepły klimat panuje w murach tej szkoły.

Jeśli chcesz do nas dołączyć i pomóc nam w promowaniu inicjatyw młodzieżowych, zapraszamy do zostania wolontariuszem M-LAB. To doskonała okazja, aby zdobyć nowe doświadczenia i rozwijać swoje umiejętności w dziedzinie marketingu internetowego. Wolontariat w M-LAB

Nie przegap także naszych kolejnych wydarzeń! Zachęcamy do śledzenia kalendarza wydarzeń na naszej stronie internetowej, gdzie znajdziesz informacje o szkoleniach, warsztatach i innych ciekawych inicjatywach. Wydarzenia w M-LAB

Bądź z nami na bieżąco i dołącz do społeczności M-LAB już dziś!

Bądź na bieżąco i śledź nas na Facebooku: Facebook/Stowarzyszenie M-LAB

Zobacz też:

Top