Rozwijamy kompetencje naszych wolontariuszy: relacja ze szkolenia


Redakcja : 4 lutego 2023

W dzisiejszym świecie tworzenie treści na stronie internetowej jest niezwykle istotne, zwłaszcza w kontekście promocji i wspierania młodzieżowych inicjatyw. Właśnie dlatego Stowarzyszenie M-LAB zorganizowało szkolenie dla swoich wolontariuszy, którzy poznali najlepsze praktyki dotyczące tworzenia treści i zwiększania ich widoczności online.

Stowarzyszenie M-LAB dba o rozwój młodzieży i ich inicjatyw, dlatego też zorganizowaliśmy szkolenie, na którym nasi wolontariusze poznali najlepsze praktyki tworzenia treści na stronie internetowej. W trakcie szkolenia, uczestnicy zdobyli wiedzę na temat najlepszych praktyk oraz uzyskali umiejętności przedstawiania swoich działań w sposób atrakcyjny i przekonujący..

Uczestnicząc w szkoleniu, nauczyłam się, jak ważne jest dostosowanie stylu i formatowania tekstu do potrzeb widza. Teraz wiem, jak stworzyć atrakcyjny i czytelny wpis na stronie internetowej” – mówi Dominika Grzeszcz, jedna z wolontariuszek M-LAB.

W trakcie szkolenia, uczestnicy także poznali narzędzia do edycji tekstu i zdjęć, dzięki czemu ich wpisy będą wyglądać profesjonalnie. Agnieszka przedstawiła także najlepsze praktyki dotyczące promocji treści i zwiększania ich widoczności online. Robert natomiast omówił, jak tworzyć wpisy aktualności i artykuły w WordPress na przykładzie strony Stowarzyszenia M-LAB.

Jeśli jesteś zainteresowany wolontariatem w M-LAB i rozwijaniem swoich kompetencji zapisz się na kolejne szkolenie dla wolontariuszy już 18 lutego 2023 r. Zapisy tutaj: Szkolenie 18.02.2023

Sprawdź co oferujemy wolontariuszom i jak nim zostać tutaj: Wolontariat w M-LAB

Bądź na bieżąco i śledź nas na Facebooku: Facebook/Stowarzyszenie M-LAB

Zobacz też:

Top