Festiwal Klimatyczna Rewolucja

Festiwal „Klimatyczna Rewolucja” zbliża się wielkimi krokami! 

Już niebawem startujemy z naszym niezwykłym wydarzeniem, dlatego mamy dla Was kilka ważnych informacji dotyczących przygotowań. Przygotujcie się na niezapomniane doświadczenia!

Bilety i Rejestracja

Nie zapomnijcie o biletach! Po zarejestrowaniu się na festiwal, otrzymacie wiadomość e-mail z biletem w postaci kodu QR (aby ograniczyć zużycie papieru). Uwaga! Sam bilet nie upoważnia Was do wejścia na wydarzenia. Nie martwcie się! Zapisy już trwają. Aby zapisać się na wybrane wykłady lub warsztaty, wejdźcie w załączony do wiadomości z biletem link. Kiedy wybierzecie wydarzenia, w których chcecie uczestniczyć, wszystko automatycznie się zapisze. W dniu festiwalu wystarczy tylko przyjść do danego miejsca i pokazać bilet. Pamiętajcie, ilość miejsc jest ograniczona! Możecie wybierać spośród ponad 40 wydarzeń.

Co Wam Się Przyda?

Z pewnością: dobry humor, pozytywne nastawienie i chęci do nauki. 

Nagrody!

Każdy, kto weźmie udział w Wielkim Otwarciu, otrzyma torbę bawełnianą. Dodatkowo, każdy, kto zapisze się na co najmniej jedno inne wydarzenie, otrzyma od nas voucher na wejście do Parku Makiet Mikroskala. 

Gra Festiwalowa i Challenge dla Grup

Czy słyszeliście o naszej grze festiwalowej i challenge’u dla grup? Na naszej stronie znajdziecie informacje, co musicie zrobić, aby wygrać nagrody (gra festiwalowa) lub wycieczkę do Warszawy (challenge dla grup). To świetna okazja do zabawy i rywalizacji!

Do zobaczenia na Festiwalu „Klimatyczna Rewolucja”!
Festiwal Klimatyczna Rewolucja | Gridaly

 

Top