Uwaga młodzi, czas pokazać swoją moc!


Redakcja : 14 lutego 2023

Młodzi Ambasadorzy Klimatu przeprowadzają badanie dotyczące poczucia sprawczości młodzieży oraz wpływu działań na poziom wiedzy na temat narzędzi i mechanizmów demokratycznych oraz wiedzy z zakresu klimatu. Celem jest poznanie opinii młodzieży na temat możliwości angażowania się w działania społeczne w Koninie i ich wpływu na to co dzieje się w szkole i w mieście.

Wyniki badania posłużą nam do stworzenia rekomendacji dla samorządu miasta oraz organizacji działających na rzecz dzieci i młodzieży w Koninie – powiedział Kuba Maciejewski Młody Ambasador Klimatu – Zachęcamy do wzięcia udziału w ankiecie i pokazania swojego głosu!

Ankieta jest w pełni anonimowa i skierowana zarówno do młodzieży, jak i dorosłych. Dzięki udziałowi w badaniu młodzież może mieć realny wpływ na to co dzieje się w swoim mieście i wprowadzenie zmian na lepsze.
Informacje dodatkowe:

Młodzi Ambasadorzy Klimatu to grupa młodych ludzi, uczniów z różnych konińskich szkół podstawowych i ponadpodstawowych, którzy działają od stycznia 2022 roku prowadząc kampanię na rzecz klimatu. Projekt ma na celu podnoszenie świadomości mieszkańców Konina w zakresie klimatu i budzenie w nich troski o naszą wspólną planetę jak również zwiększenie udziału i zaangażowania młodzieży w życie miasta oraz ich wpływu na lokalną politykę klimatyczną.

Projekt jest finansowany przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię z Funduszy EOG w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.

Bądź na bieżąco i śledź nas na Facebooku: Facebook/Młodzi Ambasadorzy Klimatu

Zobacz też:

Top