Jakub Maciejewski

Jakub Maciejewski
Informacje:
status:
Ambasador MAK
wiek:
17 lat
szkoła:
II Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego
Media społecznościowe:
O mnie

Zdecydowałem się wziąć udział w tym projekcie ponieważ zdaję sobie sprawę że zmiany klimatyczne są jednym z największych  problemów w dzisiejszych czasach i bardzo chcę w jakiś sposób pomóc naszej planecie. I właśnie dzięki temu projektowi będę miał szansę  uświadamiać innych na temat problemów klimatycznych które nas dotyczą, bo do tej pory mogłem to robić w bardzo wąskim gronie.
Bardzo ważna jest dla mnie świadomość tego że mam relany wpływ na sytuację naszego klimatu i jako nastolatek mogę mu w jakiś sposób pomóc. Uważam również, że szczególnie w Koninie który jest kojarzony głównie z elektrownią węglową i kopalnią ważne jest by rozmawiać z mieszkańcami i otwarcie mówić jak wygląda nasza sytuacja klimatyczna i co powinni robić by ją polepszyć. Czuję się również trochę zobowiązany jako osoba młoda aby jak najszybciej  zangażować się w  działalność która wspomoże środowisko i uświadomi ludzi o faktycznym problemie. Tak się składa że do tej pory jest to jedyny projekt ekologiczny dla młodzieży o którym słyszałem i w którym mogę wziąść udział.
Ten projekt pozwoli mi również dowiedzieć się wielu przydatnych informacji o  ekologi, które przydadzą mi się w tym projekcie jaki i w przyszłości. Zachęciła mnie również możliwość poznania wielu nowych ludzi o podobnych zainteresowaniach co ja.  

Poznaj innych ambasadorów MAK
Top